• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Registrace   Přihlášení   Hledej   Pozice   NĚMECKO

Supervisor

Pro přihlášení se na práci do zahraničí klikněte na položku menu: "NĚMECKO" výše.
Pro mezinárodní společnost působící v oblasti Forex hledáme uchazeče na pozici Supervisora.

Náplň práce

  • Vedení a řízení svěřeného operátorského týmu
  • Budování pozitivní atmosféry a motivace obchodního týmu s orientací na výsledky
  • Spolupráce s tréninkem nad adaptací nováčků a náslechy hovorů
  • Reporting směrem k nadřízenému a práce v interním systému

Co požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • min. roční praxe s prodejem nebo v call centru
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace s managementem společnosti)
  • Znalost práce na PC, MS Office (Excel) – reporting
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme

  • Nadstandardní platové ohodnocení v oblasti call center, vyplývající z povahy prodávaného produktu (fixní plat + odměny)
  • Intenzivní školení v oblasti Forex a prodejních dovedností
  • Jazykové a dovednostní kurzy ZDARMA
  • Příjemné pracovní prostředí (chill room, fotbálek, káva a občerstvení na pracovišti, firemní akce, hodnotné odměny/dárky, apod.
  • Práce v centru Ostravy