• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Registrace   Přihlášení   Hledej   Pozice   NĚMECKO

PPC specialista

Pro přihlášení se na práci do zahraničí klikněte na položku menu: "NĚMECKO" výše.
Hledáme kolegu na pozici PPC specialista správa PPC kampaní (Google Adwords, Sklik) analýza PPC kampaní navrhování marketingových strategií komunikace s klientem a zpracování reportů

Hledáme kolegu na pozici PPC specialista

Náplň práce PPC specialisty:
správa PPC kampaní (Google Adwords, Sklik)
analýza PPC kampaní
navrhování marketingových strategií
komunikace s klientem a zpracování reportů

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání
praxi se správou PPC kampaní aspoň rok
výborné analytické schopnosti
výbornou znalost Google Adwords a Analytics, Sklik
znalost SEO
samostatnost, kreativitu, pečlivost a komunikativnost
znalost práce v agenturním rozhraní Adwords

Nabízíme:
adekvátní finanční ohodnocení
zajímavou a samostatnou práci v oblasti internetového marketingu

info@mediacity.name